Ev Elektrikli Arpa Ezme Makinası
  • 4    HP 220 Motor Gücü-Saatteki kapasitesi 450 Kg

  • 5    HP 380 Motor Gücü-Saatteki Kapasitesi 750 Kg

  • 7,5 HP 380 Motor Gücü-Saatteki Kapasitesi 1250 Kg

  • 10  HP 380 Motor Gücü-Saatteki Kapasitesi 2000 Kg

  • 15  HP 380 Motor Gücü-Saatteki Kapasitesi 3000 Kg

        -İsteğe göre çeşitli kapasitelerde özel imalat yapılmakta olup, traktör kuyruk mili ile çalışan makinamız da arpanın yanı sıra mısır, buğday ve fiğ gibi hububatlar iki silindir arasından zarar görmeden geçer ve saatte ortalama 2500 ile 3000 Kg ürün kapasitesine sahiptir. 220 Volt ev elektriği ile çalışan makinamız ise 700 Kg Kapasiteye sahiptir.

Kekik Eleme Makinası

         -200 cm yüksekliğinde 150 cm eninde 220 cm uzunluğunda, 350 kg ağırlığında ve 1000 devir hızındaki motorlu makinamız 45 dakikada 1000 kg kekik eleme kapasitesine sahiptir. Bu makinamızın isim hakkı ve firmamızın özel patanti ile tarafımızca üretilmektedir.

Depo Kenetleme Makinası

       -0 ile 200 cm arasında muhtelif çaplarda depo yapmak için kullanılır. Hareket tahriki pinomatik sistemle gerçekleşmektedir. İstenilen çaplarda kalıp imalatı da yapılmaktadır. 380 Volt motorlu ve rediktörle hareket almaktadır. Deponun boyunun ayarlanması da yine rediktörle gerçekleşmektedir. Makinamız üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

Kenet Ezme Makinası

      -Makinamız 125 cm boyunda 12 cm ile 80 cm çaplarındaki boruları motorlu rediktörle ve pinomatik sistemleriyle sorunsuz bir şekilde kenet yapmaktadır. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

 

Kapak Sıvama Makinası

         -Makinamız 20 cm ile 80 cm çaplarında kesim ve sıvama yapmaktadır. 380 Volt rediktörlü motor ile hareket almaktadır. Kesme ve sıvama ayarları motor ile yapar, istenilen hıza göre ayarlanabilir ayrıca üzerinde hızını gösteren dijital saat te mevcuttur. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

 

Kapağa Tırnak Yapma Makinası

         -Makinamız tüplü enerji sistemlerinin kapak iç kısımlarına tırnak çıkarmak için tasarlanmıştır. Presten çıkan kapakları ölçüye getirmek için kullanılmakta olup ölçüye gelen ve sıvamadan çıkan kapaklar için tek tırnak makinası yeterlidir. Makinanın topları ve kesicileri çelik malzemeden üretilmiş olup makina tamamen otomasyon sistemi ile çalışmaktadır. Makina her türlü kapak ölçüsüne göre tasarlanıp üretilebilmektedir. Makinamız rediktörlü motordan hareket alır ayak pedallı ve düz hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir. İsteğe göre hidrolik ve pinmatik olarak dizayn edilebilir. Makinamız her türlü üretim hatalarına karşı 2 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

 

Video için Tıklayınız

Video için Tıklayınız
Haşhaş Susam Kavurma Makinası

         -Makinamız küçük işletmelerin Haşhaş ve Susam kavurma işlerini rahat ve pratik bir şekilde yapabilmeleri için tasarlanmış bir makinadır. Makinamız Doğalgaz ve Likit (LPG) gaza göre tasarlanmıştır. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir. 

 

Haşhaş ve Susam Ezme Makinası

         -Makinamız küçük ve büyük işletmelerin Haşhaş ve Susam Ezme işlemlerinde kullanabilmeleri için tasarlanmış olup, istenilen her ebatta üretilebilmektedir. Makinamızda 304 krom nikel saç kullanılmıştır. Elektrikte cimri üretimde bonkördür. Ürettiği ürünlerde acımaya veya yanmaya sebebiyet verecek unsurlar söz konusu değildir. Taşlı sisteme nazaran % 50 daha fazla kapasiteye sahiptir. Sessiz ve temiz çalışır. Hızlı ve yavaş çalıştırmak için kontrol cihazı kullanılmıştır. İsteğe göre özel makina üretimi de yapılmakta olup, Yine bu makinamız da üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.  

 

Ev Elektrikli Arpa Ezme  Makinası

         -Makinamız 100 cm silindir boyunda olup saatte 5 ton verim kapasitesi vardır. İstenilen her kapasite ve boyuta göre makina imaltı yapılabilmektedir. Makinanın silindirleri çelik çekme borudan hassas bir şekilde yapılmaktadır. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir. Lütfen Makinanın videosunu izleyiniz.

 

Video İçin Tıklayınız

Ev Elektrikli Saman Parçalama Makinası

         -Makinamız balya samanlarını parçalayarak toz saman haline getiren bir makinadır, isteğe göre 220 ve 380 volt elektrik ile çalışan tipleri üretilebilmekte olup, bütün samanı toz saman haline dönüştüren makinamız özellikle küçük baş hayvanların beslenmesinde saman israfını büyük ölçüde  engelleyek çiftçimize tasarruf sağlamaktadır. Bu makinamız bir paket samanı 3 ile 5 cm aralıkta parçalayarak toz saman haline getirir. Bu da saman israfını önlemenin yanı sıra hayvanların daha güzel saman yemesine yardımcı olur. Yonca ve çayırdan biçilen otları, pancarı ve turp gibi ürünleride parçalayarak karışım haline getirir. Bir paket samanı yaklaşık 5 dakikada parçalar. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

Ev Elektrikli Saman Aspiratörü

            -Makinamız 220 volt ev elektriği ile çalışmakta olup isteğe göre 380 volt olarak da üretilebilmektedir. Bir römork samanı yaklaşık 30 ila 40 dakika gibi bir zamanda samanlığa atmaktadır. Sipariş üzerine daha büyük kapasiteli makinalarda üretilebilmektedir. Yine bu makinamızda üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olmakla birlikte yedek parça ve servis hizmetimiz verilmektedir.

 

   

KAYALAR MAKİNA, İslice Mahallesi Güven Sokak No:6 Uşak Tel:0 276 215 18 59- 0 533 363 60 98